Sprache

Obchodní referent/ka

REHAU je mezinárodně uznávanou značkou, která nabízí řešení na bázi polymerů v oblasti stavebnictví, v automobilovém průmyslu a v ostatních průmyslových odvětvích. Aniž byste si to uvědomovali, provázejí Vás naše systémy každý den a přinášejí Vám užitek. Inovativní a kompetentní výkon více než 18.000 zaměstnanců ve 170 místech po celém světě přispívá k úspěchu a kontinuálnímu růstu naší nezávislé rodinné firmy.
V souvislosti s rozšířením obchodních aktivit hledáme do obchodního střediska v Praze - Čestlicích zaměstnance pro následující pozici: Obchodní referent/ka

Ihre Aufgaben

Náplň práce:

  • práva jednotlivých obchodních případů - objednávky, zajištění logistiky, komunikace se zákazníky
  • sledování dodávek zboží a plateb zákazníků
  • interní podpora jednotlivých obchodních úseků
  • prostor pro hledání nových postupů a optimalizace práce

Ihr Profil
Vaše kvalifikace:

• NJ nebo Aj na dobré úrovni – slovem i písmem (používáte pravidelně)
• ochotu být svému okolí opravdu k užitku
• zkušenosti na obdobné pozici
• znalosti min na úrovni SŠ (výhodou obchodní vzdělání)
• dobrá znalost PC (Microsoft Office, Excel)
• potřeba na sobě neustále pracovat a v dané oblasti se zlepšovat
• znalost práce se SAP výhodou

Nabízíme:
  • zajímavou a různorodou práci
  • prostor pro sebevzdělávání a rozvoj
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
Standort

Prague
Kontakt

Hana Prochazkova

REHAU, s.r.o.
Obchodni 117
251 01 CESTLICE

E-Mail: hana.prochazkova@rehau.com