Sprache

MECHATRONIK

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spou s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Pro oddělení údržby závodu Jevíčko hledáme zaměstnance na pozici Mechatronik:

Ihre Aufgaben
Pracovní náplň:

- návrh a stavba uchopovačů a jednoúčelových zařízení
- optimalizace a opravy zařízení
- vypracování nabídek na výrobu uchopovačů a zařízení v rámci REHAU
- technická podpora v rámci oddělení, resp. při uvádění nových projektů pod
  technologické centrum, a to i v zahraničí
- testování nových zařízení a postupů
- vypracování dokumentace včetně CE prohlášení k vyrobeným zařízením
- spolupráce s externími firmami (konstrukce, revize, testy nových zařízení a
  technologií atd.)
- vedení skladového hospodářství dílny
Ihr Profil
Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání elektromechanického zaměření (mechatronik,
  automatizace, mechanik elektronik automatizační technika, apod.)
- znalost a zkouška vyhlášky 50/1978 Sb., §5 nebo §6
- znalost pneumatiky, případně hydrauliky výhodou
- znalost AJ nebo NJ výhodou (spolupráce na mezinárodních projektech)
- základní používání CAD programů (modely forem)
- znalost programů MS Office
- manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- ŘP sk. B

Naše nabídka:

- zajímavá a různorodá práce s velkým prostorem pro seberealizaci
- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené + možnost 4 dodatečných dnů náhradního volna
- pružná pracovní doba
- firemní kantýna, příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok
- příspěvek na penzijní připojištění od 6 000 Kč/rok
- jazykové kurzy
- finanční příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
- podpora volnočasových aktivit
Standort

Jevicko
Kontakt

Zuzana Stepankova

REHAU s.r.o.
Linhartice 177
57101 MORAVSKÁ TREBOVÁ

E-Mail: zuzana.stepankova@rehau.com