Sprache

Vedoucí konstrukčních projektů AUTOMOTIVE

REHAU je mezinárodně uznávanou značkou, která nabízí řešení na bázi polymerů v oblasti stavebnictví, v automobilovém průmyslu, nábytkářství a v ostatních průmyslových odvětvích. Aniž byste si to uvědomovali, provázejí Vás naše systémy každý den a přinášejí Vám užitek. Inovativní a kompetentní výkon více než 20 000 zaměstnanců ve 170 místech po celém světě přispívá k úspěchu a kontinuálnímu růstu naší nezávislé rodinné firmy.
Jsme vývojovým partnerem a sériovým dodavatelem pro všechny renomované výrobce automobilů. Zažijte s námi fascinující svět automobilů a začněte Vaši kariéru u REHAU:

Ihre Aufgaben
- Vývoj a konstrukce plastových dílů - exteriéry, přední a zadní nárazníky, spoilery, prahové lišty
- Vedení projektového konstrukčního týmu
- Konzultace výrobních technologií
- Odpovědnost za kvalitu, termíny a konstrukční náklady
- Přerozdělování a kontrola jednotlivých konstrukčních prací
- Koordinace externích dodavatelů
- Jednání se zákazníkem a technické poradenství
Ihr Profil
- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
- Praxe na srovnatelné pozici nutností
- Výborná znalost 2D/3D konstrukčních systémů CATIA V5 nebo SIEMENS NX
- Znalost NJ či AJ slovem i písmem
- Koordinační a komunikační dovednosti
- Spolehlivost, kreativita, flexibilita a samostatnost
- Progresivní osobnost s tahem na branku
- Aktivní přístup v oblasti vlastního rozvoje a motivace týmu

Naše nabídka:
- Zajímavá a kreativní práce u společnosti s dlouholetou tradicí
- 13. mzda
- Vysokou míru samostatnosti a možnosti seberealizace
- Odborná školení
- 3 měsíční zapracování v mateřské společnosti
- Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- Pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování a firemní kantýna
- Příspěvek na dopravu
- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na jazykové kurzy

Standort

Prague
Kontakt

Hana Prochazkova

REHAU s.r.o.
Obchodni 117
25170 CESTLICE

E-Mail: hana.prochazkova@rehau.com