Sprache

Vývojový konstruktér/-ka AUTOMOTIVE

REHAU je mezinárodně uznávanou značkou, která nabízí řešení na bázi polymerů v oblasti stavebnictví, v automobilovém průmyslu, nábytkářství a v ostatních průmyslových odvětvích. Aniž byste si to uvědomovali, provázejí Vás naše systémy každý den a přinášejí Vám užitek. Inovativní a kompetentní výkon více než 20 000 zaměstnanců ve 170 místech po celém světě přispívá k úspěchu a kontinuálnímu růstu naší nezávislé rodinné firmy. Jsme vývojovým partnerem a sériovým dodavatelem pro všechny renomované výrobce automobilů. Zažijte s námi fascinující svět automobilů a začněte Vaši kariéru u REHAU.

Ihre Aufgaben
Představ si, že vidíš výsledky své práce jezdit po silnicích. Nepracuješ jen na teorii, ale opravdových dílech pro Mercedes, Porsche nebo BMW.
• vyvíjíš nové exteriérové díly pro automotive (nárazníky, boční prahy, obložení dveří, spoilery,..)
• spolupracuješ se zákazníky zvučných jmen (Mercedes-Benz, AUDI, VW a další)
• pracuješ pro firmu, která nejen vyvíjí, ale především vyrábí v závodech
• jsi součástí týmu (podílíš se na řešení komplexních konstrukčních projektů pod dohledem zkušených kolegů)
Ihr Profil
• především týmový hráč, pro kterého to nejsou jen prázdná slova, ale skutečně se svým týmem žije
• máš zájem o techniku, ať už vzděláním, nebo zkušenostmi
• máš chuť něčeho dosáhnout a rád na sobě budeš dále pracovat a rozvíjet se
• umíš AJ nebo NJ na komunikativní úrovní a pokud ne, chceš se učit
• máš znalost 2D/D konstrukčních metod v systému CATIA V nebo SIEMENS NX

Proč je tato pozice lákavá?

• nabízíme práci ve stabilní firmě s již 25letým působením v ČR
• hledáme kolegu a kamaráda
• pokud nebudeš všechno umět, rádi Ti pomůžeme
• nabízíme zajímavou práci na skutečných dílech vozů
• náš tým drží při sobě, pomáhá si a umí se dobře bavit i po práci
• nabízíme zajímavou mzdu a mnoho benefitů (13. mzda, odborná školení, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a firemní kantýnu, příspěvek na penzijní připojištění a jazykové kurzy)
Standort

Praha
Kontakt

Hana Prochazkova

REHAU s.r.o.
Obchodni 117
25170 CESTLICE

E-Mail: hana.prochazkova@rehau.com