Sprache

Specialista technické dokumentace

REHAU je mezinárodně uznávanou značkou, která nabízí řešení na bázi polymerů v oblasti stavebnictví, v automobilovém průmyslu, nábytkářství a v ostatních průmyslových odvětvích. Aniž byste si to uvědomovali, provázejí Vás naše systémy každý den a přinášejí Vám užitek. Inovativní a kompetentní výkon více než 20 000 zaměstnanců ve 170 místech po celém světě přispívá k úspěchu a kontinuálnímu růstu naší nezávislé rodinné firmy.
Jsme vývojovým partnerem a sériovým dodavatelem pro všechny renomované výrobce automobilů. Zažijte s námi fascinující svět automobilů a začněte Vaši kariéru u REHAU:

Ihre Aufgaben

- Vytvoření a správa výrobní a technické dokumentace z 3D dat
- Správa 3D zákaznických dat (Audi, BMW, Mercedes, VW..)
- Analýza jednotlivých plastových komponentů vozidel
- Vytvoření dokumentace a prezentačních materiálů jednotlivých komponentů vozidel
- Odpovědnost za změnové řízení technické dokumentace
- Úzká spolupráce s vývojovým oddělením
- Odpovědnost za dodržení kvality a termínů

Ihr Profil
- SŠ/VŠ technického směru, i školní praxe výhodou ( studentské projekty/práce, automobilový průmysl)
- Vhodné i pro absolventy
- Znalost 2D/3D metod v 3D prostředí, CATIA a NX výhodou
- Ochota učit se
- Zapálení pro automotive
- Spolehlivost, preciznost, samostatnost, stabilita, časová flexibilita

Naše nabídka:
- Zajímavá a kreativní práce u společnosti s dlouholetou tradicí
- 13. mzda
- Vysokou míru samostatnosti a možnosti seberealizace
- Pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování a firemní kantýna
- Příspěvek na dopravu
- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na jazykové kurzy
- Mladý a příjemný kolektiv
- Kariérní růst
- Slevy na produkty REHAU

Standort

Praha
Kontakt

Hana Prochazkova

REHAU s.r.o.
Obchodni 117
25170 CESTLICE

E-Mail: hana.prochazkova@rehau.com