Sprache

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/SALES MANAGER

REHAU je mezinárodně uznávanou značkou, která nabízí řešení na bázi polymerů v oblasti stavebnictví, v automobilovém průmyslu, nábytkářství a v ostatních průmyslových odvětvích. Aniž byste si to uvědomovali, provázejí Vás naše systémy každý den a přinášejí Vám užitek. Inovativní a kompetentní výkon více než 20 000 zaměstnanců ve 170 místech po celém světě přispívá k úspěchu a kontinuálnímu růstu naší nezávislé rodinné firmy.
Do obchodního oddělení v Praze - Čestlicích hledáme zaměstnance pro následující pozici:

Ihre Aufgaben

Oblast:

TZB (instalace vytápění, vody, kanalizace a dalších)

Místo výkonu:
Homeoffice anebo obchodní středisko firmy REHAU, s.r.o. v Čestlicích

Pracovní náplň:
- prezentace a prodej systémů TZB
- komunikace s instalatéry/instalatérskými firmami, odbornými velkoobchody, projektanty a institucemi
- technické poradenství a podpora stávajících zákazníků v Jižních Čechách
- prosazování obchodní strategie s cílem získat nové zákazníky a posilovat pozici firmy na trhu
- vývoj nových produktových řešení v těsné spolupráci s odbornými a prodejními odděleními
Ihr Profil
- VŠ vzdělání obor TZB
- zkušenosti s prodejem technicky náročných produktů, znalosti z oboru TZB
- angažovanost a samostatnost
- praxe na pozici obchodního zástupce min. 3 roky vítána
- dobré znalosti německého a/nebo anglického jazyka
- organizační a vyjednávací schopnosti
- místo bydliště oblast Jižních Čech výhodou

Naše nabídka:
- zajímavá a kreativní práce u společnosti s dlouholetou tradicí
- práce v regionu Jižních Čech
- 13. mzda
- vysoká míra samostatnosti a možnosti seberealizace
- odborná školení
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- homeoffice
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování a firemní kantýna
- služební vozidlo
- mobilní telefon
- notebook, iPad
- příspěvek na penzijní připojištění
- sleva na firemní výrobky
- karta MultiSport

Standort

Praha
Kontakt

Hana Prochazkova

REHAU s.r.o.
Obchodni 117
25170 CESTLICE

E-Mail: hana.prochazkova@rehau.com