Sprache

Specialista technické dokumentace

REHAU je mezinárodně uznávanou značkou, která nabízí řešení na bázi polymerů v oblasti stavebnictví, v automobilovém průmyslu, nábytkářství a v ostatních průmyslových odvětvích. Aniž byste si to uvědomovali, provázejí Vás naše systémy každý den a přinášejí Vám užitek. Inovativní a kompetentní výkon více než 20 000 zaměstnanců ve 170 místech po celém světě přispívá k úspěchu a kontinuálnímu růstu naší nezávislé rodinné firmy.
Jsme vývojovým partnerem a sériovým dodavatelem pro všechny renomované výrobce automobilů. Zažijte s námi fascinující svět automobilů a začněte Vaši kariéru u REHAU:

Ihre Aufgaben

Nepracuješ jen na teorii, ale opravdových dílech pro Mercedes, AUDI nebo BMW. Představ si, že vidíš výsledky své práce jezdit po silnicích.
- vytváříš a spravuješ výrobní a technické dokumentace z 3D dat
- analyzuješ jednotlivé plastové komponenty vozidel
- vytváříš doprovodnou dokumentaci k těm nejnovějším vozům
- odpovídáš za změnové řízení technické dokumentace
- úzce spolupracuješ s vývojovým oddělením
- odpovídáš za dodržení kvality a termínů

Ihr Profil

- jsi především týmový hráč, pro kterého to nejsou jen prázdná slova, ale skutečně se svým týmem žije
- máš střední školu technického směru, i školní praxe je výhodou (studentské projekty)
- můžeš být pouze absolvent
- vyznáš se v technické dokumentaci
- jsi zapálený pro automotive
- pokud umíš jazyk (AJ nebo NJ), bude to výhodou
- jsi spolehlivý, precizní, samostatný, stabilní a časově flexibilní

Proč je tato pozice pro Tebe lákavá?
- nabízíme práci ve stabilní firmě s již 25letým působením v ČR
- hledáme kolegu a kamaráda
- pokud nebudeš všechno umět, tak Tě to naučíme
- nabízíme zajímavou práci na skutečných komponentech vozů
- náš tým drží při sobě, pomáhá si a umí se dobře bavit i po práci
- nabízíme zajímavou mzdu a mnoho benefitů (13. mzda, odborná školení, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a firemní kantýnu, příspěvek na penzijní připojištění a jazykové kurzy a další zajímavé benefity)

Standort

Prague
Kontakt

Hana Prochazkova

REHAU s.r.o.
Obchodni 117
25170 CESTLICE

E-Mail: hana.prochazkova@rehau.com