Sprache

Asistent/ka na částečný úvazek

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Hledáš různorodou a zajímavou náplň práce? Pak jsi možná naše budoucí kolegyně! Do naší pobočky v Praze-Čestlicích hledáme Asistenta/tku na částečný úvazek.

Ihre Aufgaben

Jaká je náplň Tvé práce?

  • zajištění bezproblémového chodu kanceláře
  • vyřizování korespondence a dalších administrativních úkolů
  • objednávky kancelářských potřeb a občerstvení
  • komunikace s dodavateli a hlavně s ostatními kolegy v rámci oddělení konstrukce
  • organizační činnosti (zajištění služebních cest, cestovního pojištění, školení)
  • hlídání a organizace kalendáře
  • příprava prezentací a dalších materiálů
  • pochůzky různého charakteru
Ihr Profil

Kdo jsi?

  • umíš NJ slovem i písmem (denní komunikace s centrálou)
  • jsi samostatný/á, spolehlivý/á a pečlivý/á
  • především týmový hráč, pro kterého to nejsou jen prázdná slova, ale skutečně se svým týmem žije
  • máš pokročilou znalost MS office, e-mailu a vyhledávání na internetu
  • jsi milá a veselá povaha se zájmem být nápomocná kolegům
  • umíš řešit stresové situace a přijímáš úkoly za pochodu

Proč je tato pozice lákavá?

  • jsme mladý přátelský kolektiv
  • budeš mít variabilní a různorodou práci, která Tě rozhodně nebude nudit
  • nabízíme zajímavou mzdu a mnoho benefitů (13. mzda, jazykové kurzy, odborná školení, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené + možnost 4 dodatečných dnů náhradního volna, příspěvek na stravování a firemní kantýnu, příspěvek na penzijní připojištění a na dopravu, finanční příspěvek k významným životním událostem a další zajímavé benefity )
  • nabízíme spoluúčast na vývoji a směru firmy
  • rostoucí platové ohodnocení po zapracování
Standort

Prague
Kontakt

Hana Prochazkova

REHAU s.r.o.
Obchodni 117
25170 CESTLICE

E-Mail: hana.prochazkova@rehau.com