Sprache

Brigádník na logistice - řidič VZV (ž/m)

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Nabízíme práci na částečný úvazek  na pozici brigágníka na logistice - řidiče VZV pro závod v Moravské Třebové.

Ihre Aufgaben
    Pracovní náplň:
    ▪ práce ve skladu – vnitřní převozy materiálů a hotových výrobků ve výrobních úsecích
Ihr Profil

Vaše kvalifikace:

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti s řízením VZV výhodou
  • řidičské oprávnění sk. B podmínkou
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
  • základní znalost práce na PC
  • spolehlivost, zodpovědný přístup
  • praxe na obdobé pozici výhodou

Naše nabídka:
  • spolupráce na DPP nebo DPČ
  • nástup možný ihned
  • odměna 100 Kč/hod. + příplatky za odpolední a noční směnu
  • 7,5 hodinová pracovní doba
  • zaškolení na řidiče VZV
Standort

Moravská Třebová
Kontakt

Petra Svarcova

REHAU s.r.o.
Linhartice 177
57101 Moravská Třebová

E-Mail: petra.svarcova@rehau.com