Sprache

Elektromos karbantartó

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte több mint 170 telephelyen több mint 18.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

Ihre Aufgaben
Karbantartási feladatok elvégzése és elektromos berendezések javítása
A karbantartási feladatok ütemezett végrehajtása és megfelelő dokumentálása
Alkatrészek megelőző karbantartása
Kapcsoló és vezérlő berendezések változtatása kapcsolási rajz kiegészítéssel
Világító berendezések és elosztók karbantartása
Új vezérlő és kapcsoló berendezések kialakítása
Felmerülő üzemzavar elhárítása
Ihr Profil
Minimum 5 év villamos karbantartás területén szerzett, termelő vállalati tapasztalattal és villamos ipari szakmunkás végzettséggel rendelkezik. (Villamos ipari technikusi végzettség előny)
Telepkezelő II. tanfolyama és gyakorlata van
PLC ismeret (Ív, lánghegesztői hegesztői tanfolyam, és emelőgép/targonca vezetői jogosultság előny)
Felhasználói szintű számítástechnikai alapismeret
Ezen felül a jó kommunikációs-készség, a csapatmunkára való képesség jellemzik a személyét.
Standort

Kontakt

Anita Kovács

Human Resources
REHAU Automotive Kft.
Tibormajori út 2-12.
9027 GYÖR

Tel: 00 36 96/ 9 96 221
Email: anita.kovacs@rehau.com