Sprache

Inženýr kvality

REHAU je mezinárodně uznávanou značkou, která nabízí řešení na bázi polymerů v oblasti stavebnictví, v automobilovém průmyslu, nábytkářství a v ostatních průmyslových odvětvích. Aniž byste si to uvědomovali, provázejí Vás naše systémy každý den a přinášejí Vám užitek. Inovativní a kompetentní výkon více než 20 000 zaměstnanců ve 170 místech po celém světě přispívá k úspěchu a kontinuálnímu růstu naší nezávislé rodinné firmy. Jsme vývojovým partnerem a sériovým dodavatelem pro všechny renomované výrobce automobilů. Zažijte s námi fascinující svět automobilů a začněte Vaši kariéru u REHAU.

V rámci obchodního střediska v Čestlicích Vám nabízíme novou zajímavou pozici v oblasti plánování kvality zaměřené na projekty pro automotive.

Ihre Aufgaben
Jaká je náplň Vaší práce?
  • stanete se členem našeho vývojového týmu společně s našimi plánovači kvality a vývojáři v oblasti Automotive v Německu
  • budete kompetentní interní a také externí kontaktní osobou pro naše mezinárodní zákazníky
  • zodpovědnost za včasné vystavení a odsouhlasení podkladů týkajících se plánování kvality a vzorkování
  • řízení procesů a účast na auditech
  • vypracování validačních plánů společně s vývojovým týmem a s produkcí výrobního závodu
  • promítnutí požadavků zákazníků do interních specifikací a k dodavatelům
Ihr Profil
 Kdo jste?
  • máte dokončené SŠ /VŠ vzdělání technického zaměření, nejlépe v oblasti strojírenství nebo automobilových technologií
  • máte praktické zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu nebo řízení kvality
  • umíte NJ a AJ na komunikativní úrovni
  • MS – office Vám není cizí a umíte se pohybovat na zákaznických portálech
  • jste samostatný/á, spolehlivý/á a máte rád přesnost
  • je pro Vás samozřejmostí přesná a cílená metodika práce se zaměřením na výsledek a s vysokým stupněm odpovědnosti a flexibility
  • jste především týmový hráč, pro kterého to nejsou jen prázdná slova, ale skutečně se svým týmem žije
  • máte profesionální vystupování a skvělý time management
  • máte chuť něčeho dosáhnout a rád na sobě budete dále pracovat a rozvíjet se

Proč je tato pozice lákavá?
  • nabízíme práci ve stabilní firmě s již 25letým působením v ČR
  • hledáme kolegu a kamaráda
  • nabízíme zajímavou mzdu a mnoho benefitů (13. mzda, jazykové kurzy, odborná školení, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené + možnost 4 dodatečných dnů náhradního volna, příspěvek na stravování a firemní kantýnu, příspěvek na penzijní připojištění a na dopravu, finanční příspěvek k významným životním událostem a další zajímavé benefity )
Standort

Prague
Kontakt

Hana Prochazkova

REHAU s.r.o.
Obchodni 117
25170 CESTLICE

E-Mail: hana.prochazkova@rehau.com