Sprache

Interní auditor/ka

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spou s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Do závodu REHAU v Moravské Třebové hledáme zaměstnance na pozici Interní/ho kontrolora/ky:

Ihre Aufgaben
Pracovní náplň:
  • provádění interních auditů ve výrobním závodě (plánování, příprava, realizace, follow-up, reporting)
  • provádění pravidelných školení interních auditorů
  • provádění testování operátorů ve výrobě
  • kontrola dodržování firemních a pracovních standardů ve výrobě
Ihr Profil
Naše požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření výhodou
  • zkušenost v oblasti řízení kvality automotive podmínkou
  • znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • znalost VDA 6.3 podmínkou (certifikace dle VDA 6.3 výhodou)
  • znalost základních nástrojů kvality výhodou
  • analytické myšlení, organizační schopnosti
  • ŘP sk. B, ochota k občasným služebním cestám

Naše nabídka:
  • motivující finanční ohodnocení
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené + možnost čerpání 4 dnů náhradního volna
  • firemní kantýna, příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenost až 18 900 Kč/rok
  • příspěvek na penzijní připojištění od 6 000 Kč/rok
  • finanční příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
  • podpora volnočasových aktivit
Standort

Moravská Třebová
Kontakt

Petra Svarcova

REHAU Automotive s. r. o.
Linhartice 177
57101 Moravská Třebová

E-Mail: petra.svarcova@rehau.com