Sprache

Montážní dělníci

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive a pracujte na křídlech REHAU!

Do závodu v Jevíčku hledáme montážní dělníky:

Ihre Aufgaben
    zpracování a montáž plastových dílů pro automobilový průmysl
Ihr Profil
  • požadujeme manuální zručnost a zodpovědnost

Nástupní mzda včetně příplatků:

  • 134 Kč/hod/Brutto pro třísměnný provoz

Dále se můžete těšit na:
  • 7,5 hodinovou pracovní dobu
  • 13. mzdu ve výši 100% měsíční mzdy
  • pravidelné navyšování mezd
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok
  • příspěvek na stravování a firemní kantýnu
  • bezúročnou firemní půjčku na bytové účely až 100 000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč/rok
  • příspěvek k narození dítěte 1 500 - 3 000 Kč + 1 den dovolené navíc
  • příspěvek ke svatbě 3 000 - 8 000 Kč + 1 den dovolené navíc
  • firemní akce
Standort

Jevicko
Kontakt

Zuzana Stepankova

REHAU Automotive, s.r.o.
Biskupická 781
56943 Jevicko

E-Mail: zuzana.stepankova@rehau.com