Sprache

Obchodní zástupce - Automotive

REHAU je mezinárodně uznávanou značkou, která nabízí řešení na bázi polymerů v oblasti stavebnictví, v automobilovém průmyslu, nábytkářství a v ostatních průmyslových odvětvích. Aniž byste si to uvědomovali, provázejí Vás naše systémy každý den a přinášejí Vám užitek. Inovativní a kompetentní výkon více než 20 000 zaměstnanců ve 170 místech po celém světě přispívá k úspěchu a kontinuálnímu růstu naší nezávislé rodinné firmy. Jsme vývojovým partnerem a sériovým dodavatelem pro všechny renomované výrobce automobilů. Zažijte s námi fascinující svět automobilů a začněte Vaši kariéru u REHAU.

Pro naše obchodní oddělení v Praze hledáme kolegu na pozici Obchodní zástupce pro automotive.

Ihre Aufgaben
Co bude Vaší náplní práce?
  • akvizice u stávajících zákazníků, případně nových zákazníků v oblasti automotive
  • komplexní řešení obchodního případu od poptávky až po hotový výrobek (včetně dodávky zákazníkovi)
  • tvorba cenových nabídek na nové projekty, případně na změny stávajících projektů
  • change management ( obchodní projednání technických, logistických a množstevních změn)
  • úzká spolupráce s technickým a komerčním zázemím v německé centrále
  • příprava a uzavírání obchodních smluv
  • komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků
  • strategické plánování (budget)
Ihr Profil
Naše požadavky:
  • SŠ/VŚ technického i obchodního zaměření
  • zkušenosti z automotive vítány (nejlépe u dodavatele pro OEM)
  • velmi dobrá znalost NJ/znalost AJ vítána
  • angažovanost, samostatnost, flexibilita a stresová zatížitelnost
  • obchodní a aktivní povaha (umět navazovat kontakty, udržovat kvalitní a profesionální vztahy s klienty)
  • řidičský průkaz B

Naše nabídka:
  • zajímavá a kreativní práce u společnosti s dlouholetou tradicí
  • 13. mzda
  • vysoká míra samostatnosti a možnosti seberealizace
  • možnost odborného růstu
  • odborná školení
  • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
  • homeoffice
  • 5 týdnů dovolené + možnost 4 dodatečných dnů volna
  • příspěvek na stravování a firemní kantýna
  • služební vozidlo
  • mobilní telefon
  • notebook, iPad
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • sleva na firemní výrobky
  • karta Multisport
Standort

Prague
Kontakt

Hana Prochazkova

REHAU s.r.o.
Obchodni 117
25170 CESTLICE

E-Mail: hana.prochazkova@rehau.com