Sprache

Odborný směnový pracovník Montážního a logistického centra

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Pro Montážní a logistické centrum v Mladé Boleslavi hledáme uchazeče na pozici Odborný/á směnový/á pracovník/ce.

Ihre Aufgaben
Kdo jsi:
  • máš SŠ technického zaměření
  • umíš komunikovat anglicky
  • jsi manuálně zručný, spolehlivý, precizní, samostatný a časově flexibilní
  • máš řidičský průkaz sk. B
  • zkušenost s lakovanými díly výhodou
  • předchozí zkušenost z automotive výhodou
Ihr Profil
 Jaká bude náplň Tvé práce:

  • kontrola zadržených dílů, jejich následná oprava a vyčíslení nákladů
  • komunikace s externím dodavatelem v rámci logistického a montážního centra
  • komunikace s ostatními odděleními napříč firmou
  • podpora oddělení kvality při obhajobě případných vad u zákazníkakontrola stavu skladu

Proč je tato pozice lákavá?

• nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení • vyplácíme 13. mzdu • organizujeme odborná školení a jazykové kurzy • pracovní doba je u nás pružná • nabízíme 5 týdnů dovolené + možnost čerpání 4 dispozitivních dnů navíc • přispíváme na stravování a máme firemní kantýnu • na penzijní připojištění přispíváme až 6 000 Kč/rok • ke svatbě a k narození dítěte poskytujeme finanční odměnu a 1 den dovolené navíc • podporujeme sportovní aktivity

Standort

Prague
Kontakt

Hana Prochazkova

REHAU Automotive s.r.o.
Obchodni 117
25170 Cestlice

E-Mail: hana.prochazkova@rehau.com