Sprache

Referent/ka skladu

REHAU je mezinárodně uznávanou značkou, která nabízí řešení na bázi polymerů v oblasti stavebnictví, v automobilovém průmyslu, nábytkářství a v ostatních průmyslových odvětvích. Aniž byste si to uvědomovali, provázejí Vás naše systémy každý den a přinášejí Vám užitek. Inovativní a kompetentní výkon více než 20 000 zaměstnanců ve 170 místech po celém světě přispívá k úspěchu a kontinuálnímu růstu naší nezávislé rodinné firmy. Jsme vývojovým partnerem a sériovým dodavatelem pro všechny renomované výrobce automobilů. Zažijte s námi fascinující svět automobilů a začněte Vaši kariéru u REHAU.

Baví Vás pracovat na více různých věcech najednou a dokážete je všechny také dotáhnout do konce? Umíte udržovat systém a pořádek nejen v „papírech“? Ovládáte NJ nebo AJ slovem i písmem a jste komunikativní? Pokud ano, pak se určitě přihlaste na pozici Referenta/tky administrativního zázemí skladu. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Ihre Aufgaben
Jaká je náplň Vaší práce?
  • zajištění administrativní podpory vedoucímu skladu (příjem a výdej zboží na sklad, řešení případných reklamací a další administrativa)
  • komunikace napříč firmou (s obchodními odděleními), ale i zákazníky a dopravci

Výsledkem Vaší práce bude:
  • správně a včas vystavené dokumenty (dodací listy, faktury)
  • správně a včas přijaté zboží na skladsprávně a včas objednaná doprava
Ihr Profil
Naše požadavky:
  • NJ nebo AJ na dobré úrovni (komunikace s centrálou)
  • znalosti min. na úrovni SŠ (výhodou obchodní vzdělání)
  • dobrá znalost PC (Microsoft Office, Excel)
  • potřeba na sobě stále pracovat a ochota profesně růst
  • výsledky a úspěchy ve Vašem dosavadním konání (práce, brigády, praxe
  • zkušenosti z logistiky a znalost systému SAP výhodou

Proč je tato pozice lákavá?

  • nabízíme práci ve stabilní firmě s již 25letým působením v ČR
  • hledáme kolegu a kamaráda
  • nabízíme zajímavou mzdu a mnoho benefitů (13. mzda, jazykové kurzy, odborná školení, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené + možnost 4 dodatečných dnů náhradního volna, příspěvek na stravování a firemní kantýnu, příspěvek na penzijní připojištění a na dopravu, finanční příspěvek k významným životním událostem a další zajímavé benefity )
Standort

Praha
Kontakt

Hana Prochazkova

REHAU, s.r.o.
Obchodni 117
251 01 CESTLICE

E-Mail: hana.prochazkova@rehau.com