Sprache

Směnový kontrolor kvality

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spou s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Do závodu v Jevíčku hledáme zaměstnance na pozici Směnového kontrolora kvality:

Ihre Aufgaben

Pracovní náplň:

  • kontrola pracovníků výroby na dodržování kontrolních předpisů
  • vlastní provádění výrobních kontrol dle specifikace
  • aktivní účast při řešení interních reklamačních hlášení (BM), včetně kontroly nápravných opatření
  • aktivní účast při řešení reklamací dodavatelům a zákaznických reklamací
  • zajišťování a zpracování dat pro statistické vyhodnocování procesu
  • školení pracovníků výroby na téma AK-návodky, zkušební protokoly (PP) a na měření na komplexních měrkách
  • provádění výrobkových auditů dle interní směrnice
Ihr Profil

Vaše kvalifikace:

  • SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření
  • základní znalost NJ a/nebo AJ podmínkou, potenciál dalšího vzdělávání
  • dobrá orientace v technických výkresech
  • praxe na obdobné pozici a v automotive velkou výhodou
  • zkušenost s měřením a vyhodnocením dat ve strojírenské výrobě
  • samostatné technické myšlení, schopnost rychlého rozhodování
  • časová flexibilita při řešení operativních úkolů
  • dobrá znalost práce na PC
  • práce ve 3 – směnném provozu
  • ŘP sk. B.

Naše nabídka:

  • motivující finanční ohodnocení
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní kantýna, příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenost až 18 900 Kč/rok
  • příspěvek na penzijní připojištění od 6 000 Kč/rok
  • finanční příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
  • podpora volnočasových aktivit
Standort

Jevicko
Kontakt

Zuzana Stepankova

REHAU Automotive, s.r.o.
Biskupická 781
56943 Jevicko

E-Mail: zuzana.stepankova@rehau.com