Sprache

Specialista controllingu

Do ekonomického oddělení v Moravské Třebové hledáme kolegu na pozici Specialista controllingu.

Ihre Aufgaben

Náplň práce:

  • vnitropodnikové účetnictví výrobních závodů REHAU v Moravské Třebové a Jevíčku
  • zpracování ročních a měsíčních rozpočtů proficenter a nákladových středisek výrobních závodů
  • zpracování hodinových sazeb
  • zpracování měsíčních výsledků hospodaření včetně identifikace a analýz rozdílů skutečných nákladů a výnosů oproti rozpočtům a prognózám
  • zpracování měsíčních a čtvrtletních prognóz vývoje
  • zpracování podkladů pro posouzení investičních záměrů
Ihr Profil
Požadujeme:
  • vzdělání ekonomického směru
  • aktivní znalost NJ nebo AJ podmínkou
  • praxe v oblasti controllingu vítána
  • dobrá znalost práce v Excelu, znalost SAP výhodou
  • schopnost komunikace a prezentace
  • odpovědnost a samostatnost
  • flexibilita
  • ŘP sk. B

Naše nabídka:

  • 13. mzda ve výši 100% měsíční mzdy
  • pravidelné navyšování mezd
  • 5 týdnů dovolené + možnost čerpání 4 dodatečných dnů náhradního volna
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok
  • příspěvek na stravování a firemní kantýna
  • bezúročná firemní půjčka na bytové účely až 100 000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč/rok
  • příspěvek k narození dítěte 1 500 - 3 000 Kč + 1 den dovolené navíc
  • příspěvek ke svatbě 3 000 - 8 000 Kč + 1 den dovolené navíc
  • firemní akce
Standort

Moravská Třebová
Kontakt

Tomáš Kroulík

REHAU s.r.o.
Linhartice 177
57101 Moravská Třebová

E-Mail: tomas.kroulik@rehau.com