Sprache

Specialista technické dokumentace

REHAU je mezinárodně uznávanou značkou, která nabízí řešení na bázi polymerů v oblasti stavebnictví, v automobilovém průmyslu, nábytkářství a v ostatních průmyslových odvětvích. Aniž byste si to uvědomovali, provázejí Vás naše systémy každý den a přinášejí Vám užitek. Inovativní a kompetentní výkon více než 20 000 zaměstnanců ve 170 místech po celém světě přispívá k úspěchu a kontinuálnímu růstu naší nezávislé rodinné firmy. Jsme vývojovým partnerem a sériovým dodavatelem pro všechny renomované výrobce automobilů. Zažijte s námi fascinující svět automobilů a začněte Vaši kariéru u REHAU.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Pro naši pobočku v Praze hledáme Specialistu technické dokumentace.

Ihre Aufgaben

Jaká je náplň Tvé práce?

Nepracuješ jen na teorii, ale na opravdových dílech pro Mercedes, AUDI nebo BMW. Představ si, že vidíš výsledky své práce jezdit po silnicích.

  • vytváříš a spravuješ výrobní a technické dokumentace z 3D dat
  • analyzuješ jednotlivé plastové komponenty vozidel
  • vytváříš doprovodnou dokumentaci k těm nejnovějším vozům
  • odpovídáš za změnové řízení technické dokumentace
  • úzce spolupracuješ s vývojovým oddělením
  • odpovídáš za dodržení kvality a termínů
Ihr Profil
Kdo jsi?
  • především týmový hráč, pro kterého to nejsou jen prázdná slova, ale skutečně se svým týmem žije
  • máš střední školu technického směru, i školní praxe je výhodou (studentské projekty)
  • můžeš být pouze absolvent
  • vyznáš se v technické dokumentaci
  • jsi zapálený pro automotive
  • pokud umíš jazyk (AJ nebo NJ), bude to výhodou
  • jsi spolehlivý, precizní, samostatný, stabilní a časově flexibilní

Proč je tato pozice pro Tebe lákavá?
  • nabízíme práci ve stabilní firmě s již 25letým působením v ČR
  • hledáme kolegu a kamaráda
  • pokud nebudeš všechno umět, tak Tě to naučíme
  • nabízíme zajímavou práci na skutečných komponentech vozů
  • náš tým drží při sobě, pomáhá si a umí se dobře bavit i po práci
  • nabízíme zajímavou mzdu a mnoho benefitů (13. mzda, odborná školení, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a firemní kantýnu, příspěvek na penzijní připojištění a jazykové kurzy a další zajímavé benefity)

Standort

Prague
Kontakt

Hana Prochazkova

REHAU Automotive s.r.o.
Obchodni 117
25170 Cestlice

E-Mail: hana.prochazkova@rehau.com