Sprache

Teamleader konfekce (odborný/á mistr/ová)

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Pro náš závod v Jevíčku hledáme zaměstnance na pozici Teamleader konfekce (odborný/á mistr/ová).

Ihre Aufgaben
Pracovní náplň
  • vedete směnu o velikosti do 30 zaměstnanců
  • zajišťujete školení a zodpovídáte za personální vedení směny
  • organizujete a zajišťujete výrobu dle plánu
  • spolupracujete s ostatními odděleními
  • reportujete výsledky oddělení managementu
  • zajišťujete vedení lidí dle REHAU standardů
  • spolupracujete na zlepšování výrobních procesů
  • spolupracujete na provádění zkoušek nových výrob

Ihr Profil
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • zkušenosti z výrobního závodu podmínkou
  • aktivní znalost NJ, popř. AJ výhodou
  • zkušenosti s vedením personálu výhodou
  • znalost běžných programů (MS Office) na uživatelské úrovni
  • odolnost vůči stresu, schopnost prosadit se
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • zodpovědnost a analytické myšlení
  • ŘP sk. B

Naše nabídka:

  • pravidelné navyšování mezd
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní kantýna, příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok
  • příspěvek na penzijní připojištění od 6 000 Kč/rok
  • jazykové kurzy
  • finanční příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
  • podpora volnočasových aktivit
Standort

Jevicko
Kontakt

Zuzana Stepankova

REHAU Automotive, s.r.o.
Biskupická 781
56943 Jevicko

E-Mail: zuzana.stepankova@rehau.com