Sprache

Technický/á referent/ka laboratoře

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Do závodu v Jevíčku přijmeme uchazeče na pozici Technický/á referent/ka laboratoře.

Ihre Aufgaben

Vaše kvalifikace:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost NJ a/nebo AJ podmínkou
  • dobrá orientace v technických výkresech
  • zkušenosti s měřením a vyhodnocením dat v Automotive výhodou
  • samostatné technické myšlení
  • schopnost rychlého rozhodování
  • dobrá znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
Ihr Profil

 Pracovní náplň:

  • provádíte a vyhodnocujete laboratorní zkoušky dle příslušných interních postupů a pokynů
  • provádíte a vyhodnocujete chemicko-fyzikální zkoušky dle národních/mezinárodních norem a zákaznických předpisů
  • testujete nové zkušební postupy, např. při nových nábězích, změnách norem atd.
  • školíte pracovníky, tvoříte zkušební předpisy a návodky
  • za účelem odsouhlasení kontrolních metod komunikujete jak s interními odbornými odděleními v závodě, tak se zákazníky
  • provádíte vstupní kontrolu surovin

Naše nabídka:

  • motivující finanční ohodnocení
  • 13. mzda ve výši 100 % měsíční mzdy
  • 5 týdnů dovolené + možnost 4 dodatečných dnů náhradního volna
  • pružná pracovní doba
  • jazykové kurzy
  • firemní kantýna, příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenost až 18 900 Kč/rok
  • příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč/rok
  • finanční příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
  • podpora volnočasových aktivit

Standort

Jevicko
Kontakt

Zuzana Stepankova

REHAU Automotive, s.r.o.
Biskupická 781
56943 Jevicko

E-Mail: zuzana.stepankova@rehau.com