Sprache

Technik kvality pro předsérii (ž/m)

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Do závodu v Moravské Třebové hledáme zaměstnance pro pozici Technik kvality:

Ihre Aufgaben
  • spolupráce na náběhu nových projektů z hlediska kvality
  • řízení standardů kvality u přidělených projektů
  • statistické vyhodnocování procesů
  • dohled nad zajištěním zákaznických požadavků včetně reklamací v předsérii
  • spolupráce s mezinárodním projektovým týmem

Ihr Profil
  • SŠ vzdělání technického směru
  • aktivní znalost AJ nebo NJ podmínkou
  • praxe v oboru řízení jakosti v Automotive výhodou
  • znalost metod statistického vyhodnocování procesů výhodou
  • samostatné analytické myšlení při řešení technických úkolů / reklamací, odolnost vůči stresu
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Naše nabídka:
  • motivující finanční ohodnocení
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené + možnost 4 dodatečných dnů náhradního volna
  • pružná pracovní doba
  • jazykové kurzy
  • firemní kantýna, příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenost až 18 900 Kč/rok
  • příspěvek na penzijní připojištění od 6 000 Kč/rok
  • finanční příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
  • podpora volnočasových aktivit

Standort

Moravská Třebová
Kontakt

Petra Svarcova

REHAU s.r.o.
Linhartice 177
57101 Moravská Třebová

Tel: 0 04 20 4 61/ 3 55 342