Sprache

Vedoucí oddělení controllingu

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Do závodu v Moravské Třebové hledáme vedoucí/ho oddělení controllingu.

Ihre Aufgaben

Pracovní náplň:

  • odpovědnost za zpracování ročních plánů profitcenter a vnitropodnikových středisek společností skupiny REHAU v České republice a na Slovensku
  • odpovědnost za zpracování měsíčních výsledků profitcenter a nákladových středisek a zajištění s tím souvisejícího reportingu v rámci skupiny REHAU
  • odpovědnost za zpracování Forecastů jednotlivých společností skupiny REHAU v České republice a na Slovensku
  • prezentace plánu a výsledků v rámci společnosti a v rámci skupiny REHAU
  • zajištění realizace komunikace s centrálou v Německu a s odbornými odděleními v rámci českých a slovenské společnosti REHAU
Ihr Profil

Naše požadavky:

  • VŠ vzdělání
  • nejméně 3 letá praxe v oblasti controllingu nebo účetnictví výrobního podniku
  • schopnost vedení a motivace týmu 3 spolupracovníků
  • analytické myšlení se schopností prezentace, formulace závěrů a realizace stanovených cílů
  • všeobecná znalost účetních předpisů
  • velmi dobrá znalost německého nebo anglického jazyka slovem a písmem
  • velmi dobrá znalost MS Excel
  • znalost SAP výhodou
  • ochota ke služebním cestám v rámci ČR, SR a SRN
  • zájem o průběžný osobní rozvoj a vzdělávání

Naše nabídka:

  • 13. mzda ve výši 100% měsíční mzdy
  • pravidelné navyšování mezd
  • 5 týdnů dovolené + možnost čerpání 4 dodatečných dnů náhradního volna
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok
  • příspěvek na stravování a firemní kantýna
  • bezúročná firemní půjčka na bytové účely až 100 000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč/rok
  • příspěvek k narození dítěte 1 500 - 3 000 Kč + 1 den dovolené navíc
  • příspěvek ke svatbě 3 000 - 8 000 Kč + 1 den dovolené navíc
  • firemní akce
  • služební automobil i pro soukromé použití
Standort

Moravská Třebová
Kontakt

Tomáš Kroulík

REHAU s.r.o.
Linhartice 177
57101 Moravská Třebová

E-Mail: tomas.kroulik@rehau.com