Sprache

Vedoucí zákaznické kvality

REHAU je mezinárodně uznávanou značkou, která nabízí řešení na bázi polymerů v oblasti stavebnictví, v automobilovém průmyslu, nábytkářství a v ostatních průmyslových odvětvích. Aniž byste si to uvědomovali, provázejí Vás naše systémy každý den a přinášejí Vám užitek. Inovativní a kompetentní výkon více než 20 000 zaměstnanců ve 170 místech po celém světě přispívá k úspěchu a kontinuálnímu růstu naší nezávislé rodinné firmy. Jsme vývojovým partnerem a sériovým dodavatelem pro všechny renomované výrobce automobilů. Zažijte s námi fascinující svět automobilů a začněte Vaši kariéru u REHAU.

Pro REHAU se sídlem v Moravské Třebové hledáme Vedoucí/ho zákaznické kvality.

Ihre Aufgaben
Jaká je náplň Vaší práce?
  • vedete tým inženýrů kvality pro sériovou a předsériovou výrobu
  • koordinujete zpracování reklamací a komunikujete se zákazníky
  • spolupracujete při zavádění nových výrob v závodě
  • spolupracujete při plánovaní a rozvoji systému managementu kvality
  • spolupracujete při koordinaci externích a interních auditů
  • motivujete a rozvíjíte tým inženýrů kvality
  • odpovídáte za dosažení svěřených cílů
Ihr Profil
Naše požadavky:
  • vzdělání technického zaměření výhodou
  • znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • zkušenost z oblasti řízení kvality automotive podmínkou
  • předpoklady pro vedení pracovního týmu podmínkou
  • orientace v normě ISO 9001 případně IATF 16949 a znalost ostatních nástrojů řízení kvality
  • ŘP sk. B, který využijete k občasným pracovním cestám
  • pozitivní reakce na změny
  • schopnost vést jednání a realizovat dohodnuté cíle
  • dobré komunikační schopnosti

Naše nabídka:
  • 13. mzda ve výši 100% měsíční mzdy
  • pravidelné navyšování mezd
  • 5 týdnů dovolené + možnost čerpání 4 dodatečných dnů náhradního volna
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok
  • příspěvek na stravování a firemní kantýna
  • bezúročná firemní půjčka na bytové účely až 100 000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč/rok
  • příspěvek k narození dítěte 1 500 - 3 000 Kč + 1 den dovolené navíc
  • příspěvek ke svatbě 3 000 - 8 000 Kč + 1 den dovolené navíc
  • firemní akce
Standort

Moravská Třebová
Kontakt

Petra Svarcova

REHAU s.r.o.
Linhartice 177
57101 Moravská Třebová

E-Mail: petra.svarcova@rehau.com