Sprache

Asistent vedoucího oddělení kvality (ž/m)

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Do závodu v Moravské Třebové hledáme Asistenta/ku vedoucího oddělení kvality.

Ihre Aufgaben
    Pracovní náplň:

    ▪ administrativa, vyhodnocování a vedení správní dokumentace a dat týkajících se managementu kvality ve výrobním závodě
    ▪ příprava a reportování statistik kvalitativních ukazatelů závodu
    ▪ spolupráce v rámci interního reportingu a přípravy měsíčních zpráv o kvalitě
    ▪ vedení evidence docházky pracovníků QM
    ▪ řízení objednávek prostřednictvím SAP
    ▪ vedení a evidence faktur
Ihr Profil

Vaše kvalifikace:

▪ SŠ vzdělání
▪ komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou
▪ znalost standardů kvality v oblasti automotive výhodou
▪ praxe ve výrobní společnosti výhodou
▪ znalost práce v SAP výhodou
▪ dobrá znalost MS Office podmínkou
▪ ŘP sk. B

Naše nabídka:

  • pružná pracovní doba
  • 13. mzda ve výši 100% měsíční mzdy
  • pravidelné navyšování mezd
  • 5 týdnů dovolené + možnost 4 dodatečných dnů náhradního volna
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok
  • příspěvek na stravování a firemní kantýnu
  • bezúročná firemní půjčka na bytové účely až 100 000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč/rok
  • příspěvek k narození dítěte 1 500 - 3 000 Kč + 1 den dovolené navíc
  • příspěvek ke svatbě 3 000 - 8 000 Kč + 1 den dovolené navíc
Standort

Moravská Třebová
Kontakt

Petra Svarcova

REHAU s.r.o.
Linhartice 177
57101 Moravská Třebová

E-Mail: petra.svarcova@rehau.com