Sprache

Asistent/ka Montážního a logistického centra
Asistentka Montážního a logistického centra

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Pro Montážní a logistické centrum v Mladé Boleslavi hledáme uchazeče na pozici Asistent/ka.

Ihre Aufgaben

Bez čeho se neobejdeš:

  • povědomí o účetnictví
  • znalosti min. na úrovni SŠ (výhodou ekonomické vzdělání)
  • dobrá znalost PC (výhodou znalost SAP)
  • NJ na dobré úrovni
  • praxe na podobné pracovní pozici - (asistentka, sekretářka, referentka) min. 2 roky
Ihr Profil

 Jaká bude náplň Tvé práce:

  • manuální odpisy faktur v rámci fakturace
  • vystavování dodacích listů
  • každodenní kontakt s výrobou a účetními odděleními
  • vystavování objednávek v SAP
  • zajištění administrativní podpory celému týmu
Proč je tato pozice lákavá?

• nabízíme práci ve stabilní firmě s již 25 letým působením v ČR • zajímavé mzdové ohodnocení • vyplácíme 13. mzdu • organizujeme odborná školení a jazykové kurzy • pracovní doba je u nás pružná • nabízíme 5 týdnů dovolené + možnost čerpání 4 dispozitivních dnů navíc • přispíváme na stravování a máme firemní kantýnu • na penzijní připojištění přispíváme až 6 000 Kč/rok • k významným životním událostem (svatba, narození dítěte) poskytujeme finanční odměnu a 1 den dovolené navíc • podporujeme sportovní aktivity

Standort

Prague
Kontakt

Hana Prochazkova

REHAU Automotive s.r.o.
Obchodni 117
25170 Cestlice

E-Mail: hana.prochazkova@rehau.com