Sprache

BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK
Bezpečnostní technik

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spou s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

V souvislosti s významným rozšířením výrobního závodu v Jevíčku hledáme zaměstnance pro pozici Bezpečnostní technik:

Ihre Aufgaben

- zajišťujete činnosti v oblasti BOZP a PO
- identifikujete možná rizika, včetně realizace nápravných opatření
- navrhujete a kontrolujete opatření vedoucí ke zvýšení bezpečnosti práce a
  ochrany zdraví zaměstnanců
- provádíte pravidelnou kontrolu pracovišť
- průběžně komunikujete s vedením závodu i zaměstnanci k tématům BOZP
- zpracováváte příslušnou dokumentaci a odpovídáte za její aktualizaci v souladu
  s platnou legislativou a interními požadavky
- provádíte evidenci a šetření pracovních úrazů, dokumentaci, vyhodnocování
  příčin a navrhování nápravných opatření
- školíte interní zaměstnance v oblasti BOZP a PO

Ihr Profil

- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
- aktivní znalost NJ a/nebo AJ podmínkou
- znalost norem ISO 9001, 14001 a 18001 výhodou
- zkušenosti z výrobního závodu výhodou
- praxe v oboru výhodou
- znalost práce na PC
- dobré prezentační a komunikační schopnosti
- dobré organizační schopnosti
- důslednost při prosazování standardu BOZP
- otevřenost k inovativnímu myšlení
- spolehlivost, zodpovědnost
- ŘP sk. B, občasné služební cesty i do zahraničí

Naše nabídka:

- zajímavá a různorodá práce s velkým prostorem pro seberealizaci
- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené + 4 dny dodatečné dovolené
- pružná pracovní doba
- firemní kantýna, příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 12 000 Kč/rok
- příspěvek na penzijní připojištění od 6 000 Kč/rok
- jazykové kurzy
- finanční příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
- podpora volnočasových aktivit

Standort

Jevicko
Kontakt

Zuzana Stepankova

REHAU s.r.o.
Linhartice 177
57101 MORAVSKÁ TREBOVÁ

E-Mail: zuzana.stepankova@rehau.com