Sprache

CSOPORTVEZETŐ – LAKKOZÓ ÜZEM-ÚJHARTYÁN

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte 180 telephelyen több mint 18.000 kollégánk innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

Ihre Aufgaben
AZ ÖN FELADATA:
◾A csoportvezető felelős a termelési terv megfelelő betartatásáért
◾A termelési eszközök, berendezések, felszerelések optimális műszaki és gazdasági kihasználásáért
◾Ezen kívül felelős a termelési követelményeknek való megfelelésért, és a hulladék csökkentésért
◾A csoportjába tartozó személyzet irányítása
◾A gyártási folyamatok nyomon követése, fellépés minőségi és mennyiségi eltérések esetén
◾A termelési dokumentációk megfelelő vezetése, ami a minőségbiztosítás alapját képzi
Ihr Profil
AZ ÖN PROFILJA:
◾Csoportvezetési tapasztalat
◾Min. középfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
◾Autóipari gyártási tapasztalat
◾Idegen nyelv ismerete előny (német, angol)
Standort

Kontakt

Anita Kovács

Human Resources
REHAU Automotive Kft.
Tibormajori út 2-12.
9027 GYÖR

Tel: 00 36 96/ 9 96 221
Email: anita.kovacs@rehau.com