Sprache

EMPLOYER BRANDING SPECIALISTA

FényezőA polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről

Ihre Aufgaben

AZ ÖN FELADATA:

Álláshirdetések összeállítása, megfelelő csatornákon való megjelentetése
Állásbörzéken, egyéb rendezvényeken való megjelenések megtervezése, koordinálása és lebonyolítása
Employer branding programok teljes körű tervezése és/vagy kommunikációs támogatói feladatok megvalósítása
Kapcsolattartás az egyetemekkel, diákszervezetekkel
Employer branding kampány támogatása
Közösségi média tevékenység irányítása, végzése, tartalmak létrehozása, ügynökség segítségével a csatornák működtetése.
Recruitment csapat támogatása
Recruitment marketing (Meet-up, Workshop stb.) programok szervezése, koordinálása

Ihr Profil
AZ ÖN PROFILJA:

Felsőfokú végzettség
Kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikációs készségek
Közösségi média kommunikációban jártasság
Kiváló együttműködési és kapcsolatteremtő képesség
Jó szervező és problémamegoldó képesség
Rugalmasság, csapatszellem
Stratégiai gondolkodás, elemző készség, proaktivitás
Nagy fokú önállóság
Kreativitás
Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
Standort

Kontakt

Martina Keri

Human Resources
REHAU Automotive Kft.
Tibormajori út 2-12.
9027 GYÖR

Tel: 00 36 96 996 224
Email: martina.keri@rehau.com