Sprache

Festékelőkészítő - Újhartyán

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte 180 telephelyen több mint 18.000 kollégánk innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

Ihre Aufgaben
AZ ÖN FELADATAI:

Az alapszínek beállítása a próbamegbízás keretein belül
Színelemzés a referenciaminta alapján
Próbák lefolytatása
Dokumentáció
Gyártási problémák feldolgozása a színbeli eltérések tekintetében (adott esetben receptúramódosítással)

Ihr Profil
ELVÁRÁSAINK:

Legalább középfokú szakirányú végzettség
Többéves, hasonló területen szerzett tapasztalat (Autóipari tapasztalat)
Autóipar minőségirányítási és környezetvédelmi szabványismeret (ISO TS 16949, ISO 14001)
Terhelhetőség
Rugalmasság

Standort

Kontakt

Anita Kovács

Human Resources
REHAU Automotive Kft.
Tibormajori út 2-12.
9027 GYÖR

Tel: 00 36 96/ 9 96 221
Email: anita.kovacs@rehau.com