Sprache

Fröccsöntő-gépbeállító

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető. Világszerte több mint 170 telephelyen, több mint 18.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

Ihre Aufgaben

•Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése
•Műanyag fröccsöntő gépek gyártástechnológia szerinti beállítása
•Szerszámok cseréje, tisztítása, alapvető karbantartása
•A termelés támogatása minőségi és mennyiségi tekintetben
Ihr Profil

•Műszaki jellegű szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
•Műanyagok feldolgozásának technológiai ismerete
•Legalább 5 év gépbeállítói szakmai tapasztalat
•Számítógépes ismeretek
•Precizitás, csapatmunka
•Többműszakos munkarend vállalása
Standort

Kontakt

Anita Kovács

Human Resources
REHAU Automotive Kft.
Tibormajori út 2-12.
9027 GYÖR

Tel: 00 36 96/ 9 96 221
Email: anita.kovacs@rehau.com