Sprache

Fröccsöntő gépbeállító - Újhartyán

FényezőA polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről

Ihre Aufgaben
Feladatok:

Műanyag fröccsöntőgépek üzemeltetése
Műanyag fröccsöntőgépek gyártástechnológia szerinti beállítása
Szerszámok cseréje, tisztítása, alapvető karbantartása
A termelés támogatása minőségi és mennyiségi tekintetben

Ihr Profil
Elvárások:

Műszaki jellegű szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
Műanyagok feldolgozásának technológiai ismerete
Legalább 3 év gépbeállítói szakmai tapasztalat
Számítógépes ismeretek
Precizitás, csapatmunka
Többműszakos munkarend vállalása
Standort

Györ
Kontakt

Martina Keri

Human Resources
REHAU Automotive Kft.
Tibormajori út 2-12.
9027 GYÖR

Tel: 00 36 96 996 224
Email: martina.keri@rehau.com