Sprache

Koordinátor náběhů nových výrob

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spou s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

V souvislosti s významným rozšířením výrobního závodu v Jevíčku hledáme zaměstnance pro pozici Koordinátor náběhů nových výrob.

Ihre Aufgaben

Pracovní náplň:

- spolupodílíte se, zejména po organizační a komunikační stránce, na zavádění
  nových výrobků do sériové produkce
- jste zodpovědní za včasné dodávky zákazníkovi, ve skvělé kvalitě
  a se správnými dokumenty
- kontrolujete dodací termíny uvnitř i vně firmy, náklady a příslušný rozpočet
- jste v kontaktu jak se zákazníky, tak i s vedením závodu a ostatními REHAU
  závody
- jste podporou při přípravě prvního vzorování
- koordinujete interní postupy v před-sériové výrobě
- zajišťujete materiál, obaly a aktuální stav dílů na skladě

Ihr Profil

Vaše kvalifikace:

- SŠ/VŠ vzdělání zaměřené nejlépe na techniku a/nebo projektové řízení
- aktivní znalost NJ a/nebo AJ podmínkou
- prokazatelná schopnost řízení, koordinace a úspěšné komunikace
- zkušenost z prostředí výrobního závodu velkou výhodou
- znalost požadavků automobilového sektoru velkou výhodou
- zkušenosti se zaváděním nových výrob výhodou
- znalost oboru zpracování plastů výhodou
- analytické a komplexní myšlení
- pokročilá znalost práce na PC
- ŘP sk. B

Naše nabídka:

- zajímavá a různorodá práce s velkým prostorem pro seberealizaci
- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- firemní kantýna, příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 12 000 Kč/rok
- příspěvek na penzijní připojištění od 6 000 Kč/rok
- jazykové kurzy
- finanční příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
- podpora volnočasových aktivit

Standort

Jevicko
Kontakt

Zuzana Stepankova

REHAU s.r.o.
Linhartice 177
57101 MORAVSKÁ TREBOVÁ

E-Mail: zuzana.stepankova@rehau.com