Sprache

Lakkozó gépbeállító-Újhartyán

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről

Ihre Aufgaben
Feladatok:

Gyártósor elindítása karbantartás után, berendezések folyamatos felügyelete

Lakkozógép folyamatok optimalizálása, minimális reagálás idő melletti hibaelhárítás

Termelési/Technikai berendezések állásidő csökkentése/minimalizálása.

Technikai eszközökhöz kapcsolódó kieső idők minimalizálása

A gyártó személyzet technikai oktatása

Speciális tartók beállítása/kisorolása

Ihr Profil
Elvárások:

Minimum középfokú műszaki végzettség
Termelő vállalati munkatapasztalattal rendelkezik a lakkozás területén
Lakkozó berendezések/robotok ismerete
Technikai folyamatok, eljárások ismerete
PLC ismeret előnyt jelent
Szervezési készség
Idegen nyelv ismerete előny (német vagy angol)
Több műszakos munkarend vállalása
Standort

Kontakt

Martina Keri

Human Resources
REHAU Automotive Kft.
Tibormajori út 2-12.
9027 GYÖR

Tel: 00 36 96 996 224
Email: martina.keri@rehau.com