Sprache

Lean szakértő (RPS2 szakértő)

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte 180 telephelyen több mint 18.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről

Ihre Aufgaben
Az Ön feladata:

A REHAU termelési rendszerének működése érdekében felelős a folyamatok állandó fejlesztéséért, és a változtatások figyelemmel kíséréséért
Támogatja a Gyárigazgatót a gyártási célok elérésében és felelős az egyértelmű célkitűzésekért valamint a Lean terület eredményeinek mérhetőségéért
Az RPS rendszer bevezetése a gyárba
RPS Workshopok tervezése, koordinálása és levezetése
A gyári folyamatok víziójának bevezetése és megvalósítása
Az RPS eszközök és intézkedések bevezetése és alkalmazása
Az RPS rendszer oktatása dolgozók részére
Az RPS célok ellenőrzése, felügyelete
Megfelelő kommunikáció a folyamatok víziójának megvalósításáról
Beszámolók készítése
Dolgozói ötletek és jobbító javaslatok feldolgozása, értékelése, és megvalósítása
Eltérések esetén a megfelelő intézkedések megállapításaFeladatok:

Kiszállítás fizikai előkészítése és felügyelete
Kiszállításra váró termékek etikettezése
Szállítólevelek elkészítése és könyvelése
Raktárkészlet ellenőrzés ( késztermék, csomagolás )
Napi egyeztetés a kiszállított termékekről
Teherautó forgalom gyáron belüli koordinálása

Ihr Profil
Az Ön profilja:

Főiskolai végzettség
Kiváló angol vagy német nyelvtudás

Kiváló Office Ismeretek (Excel/Word/PowerPoint)
Önállóság
Önérvényesítési készség
Csapatban való munkavégzés
Kiváló kommunikációs képesség
Utazásra való hajlandóság
Irodai munkára való hajlandóság
Standort

Györ
Kontakt

Anita Kovács

Human Resources
REHAU Automotive Kft.
Tibormajori út 2-12.
9027 GYÖR