Sprache

Manažer oddělení kvality

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světe a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

V rámci obchodního střediska v Čestlicích Vám nabízíme novou zajímavou vedoucí pozici v oblasti plánování kvality zaměřené na projekty pro automotive.

Ihre Aufgaben
- vybudování a následné odborné a personální vedení nového oddělení v Praze
- řízení a plánování kvality od vývojového oddělení až po předání projektu do sériové výroby výrobnímu závodu
- dohled/controlling nad včasným vystavením a odsouhlasením podkladů týkajících se plánování kvality a vzorkování
- spolupráce s odděleními kvality zajišťující řízení kvality ve výrobních závodech
- řízení procesů a účast na auditech
- práce v mezinárodním prostředí
- další rozvoj zaměstnanců a oddělení

Ihr Profil
- VŠ vzdělání technického zaměření, řízení kvality nebo obdobné
- kompetenci k vedení oddělení v mezinárodním prostředí, zkušenosti získané v zahraniční velkou výhodou
- praktické zkušenosti v automobilovém průmyslu a oblasti řízení kvality
- nezaujatou komunikačně silnou osobnost
- zdvořilé, jisté a kompetentní vystupování
- výkon práce orientovaný na cíl s vysokou mírou pečlivosti a zodpovědnosti
- dobré znalosti v oblasti MS-Office a internetových zákaznických portálech
- dobrou znalost německého a anglického jazyka

Nabízíme
- zajímavou a kreativní práci u vedoucí společnosti v oblasti zpracování polymerů s dlouholetou tradicí
- možnost vybudování vlastního oddělení
- vysokou míru samostatnosti a možnosti seberealizace
- odborná školení a osobnostní rozvoj
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- 13. mzdu
- 5 týdnů dovolené + možnost čerpaní dalších 4 dispozitivních dnů
- příspěvek na stravování a firemní kantýnu
- služební vozidlo, telefon, notebook
- příspěvek na penzijní připojištění
- sleva na firemní výrobky
- karta MultiSport

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a nabídka Vás zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis v českém a německém (nebo anglickém) jazyce v elektronické podobě.

Standort

Prague
Kontakt

Hana Prochazkova

REHAU s.r.o.
Obchodni 117
25170 CESTLICE

E-Mail: hana.prochazkova@rehau.com