Sprache

Minőségbiztosítási mérnök

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

Ihre Aufgaben
Feladatok:

Vevői kapcsolattartás minden minőségbiztosítást érintő kérdésben, beleértve a vevő telephelyén való megjelenést
Vevői és belső problémák megelőzése/feldolgozása, azonnali megoldások bevezetése, a termelés támogatása és felügyelete a problémamegoldásban
A vevői audit pontok ellenőrzése és összesítése, az intézkedések bevezetése és ellenőrzése
Termékauditok tervezése, koordinálása és véghezvitele, az intézkedések ellenőrzése
Minőségbiztosítási oktatások tervezése és véghezvitele
Minőségi vizsgálatok ellenőrzése a következő területeken: Fröccsöntő (első darab vizsgálat), lakkozó (színmérés), szerelde (3D mérések)
A minőségbiztosítási vezető helyettesítése annak távollétében
Ihr Profil
Elvárás:

Legalább 3 év autóipari minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
Ideális esetben fröccsöntési, lakkozási és szerelési termelési módszerek és eljárások ismerete
Kiváló német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
Utazási hajlandóság
Standort

Kontakt

Anita Kovács

Human Resources
REHAU Automotive Kft.
Tibormajori út 2-12.
9027 GYÖR

Tel: 00 36 96/ 9 96 221
Email: anita.kovacs@rehau.com