Sprache

Programátor PLC

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spou s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Do závodu REHAU v Jevíčku hledáme Programátora PLC:

Ihre Aufgaben

Náplň práce:

  • údržba PLC systémů (Siemens, Beckhoff) včetně korekcí a tvorby jednoduchých programů
  • montáž a instalace komponentů a sestav jednoúčelových strojů a linek
  • podílení se na automatizaci pracovišť
  • spolupráce na mezinárodních projektech
Ihr Profil

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání elektromechanického zaměření
  • znalost programování PLC Siemens, popř. jiné
  • požadovaná praxe min. 2 roky
  • znalost a zkouška vyhlášky 50/78 Sb., §6
  • znalost pneumatiky, hydrauliky výhodou
  • nadšení pro techniku
  • samostatnost při práci, zodpovědnost, spolehlivost, týmová spolupráce
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • 7,5 hodinovou pracovní dobu
  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu až 18 900 Kč/rok
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek k životnímu a pracovnímu výročí
  • příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
  • podporu volnočasových aktivit
Standort

Jevicko
Kontakt

Zuzana Stepankova

REHAU Automotive, s.r.o.
Biskupická 781
56943 Jevicko

E-Mail: zuzana.stepankova@rehau.com