Sprache

Projektvezető - Újhartyán

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről

Ihre Aufgaben
Feladatok:

Gyártervezés; beleértve: berendezések, layout és létszámtervezés
A beruházás és megrendelések tervezése és kivitelezése
Folyamatos kapcsolattartás az érintett területekkel a projekttel és határidőkkel kapcsolatban
A gyárkoncepció kialakítása
A kivitelezés koordinálása
Az eredmény-, kapacitás- és budget kihasználás ellenőrzése
Új gyár operatív folyamatainak támogatása
Ihr Profil
Elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Jó kommunikációs készség
Önálló munkavégzés képessége
Együttműködési képesség
Precíz munkavégzés, határidők betartása
Jó problémamegoldó képesség
Jó stressztűrő képesség
Standort

Kontakt

Anita Kovács

Human Resources
REHAU Automotive Kft.
Tibormajori út 2-12.
9027 GYÖR

Tel: 00 36 96/ 9 96 221
Email: anita.kovacs@rehau.com