Sprache

Raktáros - Bejövő áru

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte több mint 190 telephelyen, több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

Ihre Aufgaben

Feladatok:

Árubeérkezésnél lerakodás koordinálása
Nyersáru beérkeztetése, valamint szabályszerű bekönyvelése
A beszállított áru megjelölése
Adatbázisba való rögzítése
Végleges raktárhelyre történő betárolás
Raktárhely megjelölés (etikettezés)
Raktárkészlet ellenőrzés
Leltárakban való részvétel

Ihr Profil

Elvárások:

Középfokú végzettség
Csapatmunkára való képesség
Jó kommunikációs képesség
Terhelhetőség
Nagyon jó számítógépes ismeretek
Német nyelvtudás előny

Standort

Györ
Kontakt

Expat Administrator

Tel: 1345
Email: michael.gruener@rehau.com