Sprache

Referent/ka surovin

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Do našeho závodu REHAU v Moravské Třebové hledáme referenta/ku surovin.

Ihre Aufgaben
Náplň práce:
  • denní komunikace se zahraničními dodavateli
  • odpovědnost za včasné objednání jednotlivých surovin a komponentů
  • správa skladových stavů všech surovin a komponentů
  • odpovědnost za včasnou dodávku surovin pro výrobu dle výrobních plánů
  • odpovědnost za optimální skladové množství
  • koordinace a správa prováděných fyzických inventur
Ihr Profil
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • aktivní znalost MS Office podmínkou
  • znalost prostředí výrobního závodu výhodou
  • svědomitost, samostatnost, pečlivost
  • komunikativnost, ochota učit se novým věcem
  • odolnost vůči stresu, schopnost prosadit se
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • ŘP sk. B

Naše nabídka:

  • 13. mzda ve výši 100% měsíční mzdy
  • pravidelné navyšování mezd
  • 5 týdnů dovolené + možnost čerpání 4 dodatečných dnů náhradního volna
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok
  • příspěvek na stravování a firemní kantýna
  • bezúročná firemní půjčka na bytové účely až 100 000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč/rok
  • příspěvek k narození dítěte 1 500 - 3 000 Kč + 1 den dovolené navíc
  • příspěvek ke svatbě 3 000 - 8 000 Kč + 1 den dovolené navíc
  • firemní akce
Standort

Moravská Třebová
Kontakt

Petra Svarcova

REHAU Automotive s. r. o.
Linhartice 177
57101 Moravská Třebová

E-Mail: petra.svarcova@rehau.com