Sprache

Robotprogramozó - Újhartyán

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte több mint 180 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

Ihre Aufgaben
Feladatok:

Előkezelő és festő robotok beállítása, programozása
Programműveletek szimulációja virtuális rendszerekben
Az optimális pozícionálás érdekében elhelyezési elemzés készítése az árutartókról
Az éppen futó lakkozó programok optimalizálása és esetleges hibaelhárítás
Próbagyártások és az alapvető vizsgálatok megszervezése, elvégzése
Új alapanyagok és lakkok bevezetése a gyártásba
Problémák szakmai megvitatása a beszállítókkal

Ihr Profil
Mechatronikai / elektrotechnikusi / műanyagtechnológiai végzettség
Lakkozó berendezésElvárások:

Lakkozó berendezések/robotok ismerete
Lakkozó területen szerzett alapismeretek, tapasztalat
Technikai eszközök programozásának (PLC, CNC) alapszintű ismerete
Független, önálló munkavégzés, magabiztosság
Hajlandóság „száraz ” irodai munkára (pl. offline programozás)
Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:
Néhány éves szakmai tapasztalat
6-tengelyes robot programozás ismerete
PLC alapok
Jó kommunikációs szintű német/angol nyelv ismerete előny
ek/robotok ismerete
Csapatmunka

Standort

Györ
Kontakt

Martina Keri

Human Resources
REHAU Automotive Kft.
Tibormajori út 2-12.
9027 GYÖR

Tel: 00 36 96 996 224
Email: martina.keri@rehau.com