Sprache

SENIOR FRÖCCSÖNTŐÜZEMI MÉRNÖK-ÚJHARTYÁN

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte 180 telephelyen több mint 18.000 kollégánk innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

Ihre Aufgaben
AZ ÖN FELADATA:

A fröccsöntő üzemmel kapcsolatos szakmai tevékenység irányítása
A központi szakmai területekkel való kapcsolattartás
Statisztikák készítése (napi, heti)
Javaslattétel műszaki jellegű termelési problémák megelőzésére
A fröccsöntő terület folyamatos fejlesztése
SAP bevezetési projekt közvetett támogatása
Ihr Profil
AZ ÖN PROFILJA:

Felsőfokú műszaki végzettség
Fröccsöntő területen szerzett tapasztalat
Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
SAP ismeret előny
MS Office ismeret
Autóipar területén szerzett tapasztalat
Rugalmasság
Csapatmunkára való készség
Terhelhetőség
Standort

Kontakt

Anita Kovács

Human Resources
REHAU Automotive Kft.
Tibormajori út 2-12.
9027 GYÖR

Tel: 00 36 96/ 9 96 221
Email: anita.kovacs@rehau.com