Sprache

Směnový elektrikář (ž/m)

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Do závodu v Jevíčku hledáme zaměstnance na pozici Směnového elektrikáře:

Ihre Aufgaben
  • oprava a údržba elektrických prvků
  • vedení záznamů o závadách a nedostatcích a jejich aktivní odstraňování
  • podpora provozu a řešení vzniklých problémů
  • účast na instalaci nových technologií

Ihr Profil
  • vzdělání v oboru elektrikář, elektromechanik
  • platná vyhláška č. 50, § 6
  • praxe v oboru podmínkou
  • znalost prostředí výrobního závodu výhodou
  • znalost pneumatiky a hydrauliky výhodou
  • svědomitost, samostatnost, pečlivost
  • zájem o moderní technologie a průběžné sebevzdělávání
  • ochota práce v třísměnném provozu
  • ŘP sk. B

Naše nabídka:
  • motivující finanční ohodnocení
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní kantýna, příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenost až 18 900 Kč/rok
  • příspěvek na penzijní připojištění od 6 000 Kč/rok
  • finanční příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
  • podpora volnočasových aktivit

Standort

Jevicko
Kontakt

Zuzana Stepankova

REHAU s.r.o.
Linhartice 177
57101 MORAVSKÁ TREBOVÁ

E-Mail: zuzana.stepankova@rehau.com