Sprache

Směnový nástrojař

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Hledáte různorodou a zajímavou náplň práce? Do závodu REHAU v Moravské Třebové a v Jevíčku hledáme Směnového nástrojaře.

Ihre Aufgaben
Náplň práce:
  • výroba lisovacích, vstřikovacích, děrovacích a tvarovacích nástrojů
  • zhotovení dílů ze železa a plastu
  • nájezd, programování a údržba nástrojů- kontrola stavu opotřebení nástrojů
  • provádění odpovídajícího měření
  • čtení výkresové dokumentace pro nástroje a náhradní díly
  • provádění změn a víceprací dle požadavků
  • spolupráce s externími nástrojárnami
  • samostatný vývoj nástrojů v rámci svých možností
Ihr Profil

Požadujeme:

  • SŠ, SOUv oboru nástrojař
  • zkušenosti se stavbou nebo údržbou forem
  • zkušenosti se střihacím zařízením - nástroji
  • zkušenosti s prací na brusce, s broušením na brusce,
  • soustružením a frézováním na obráběcích strojích
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost práce s měřidly (mikrometr, posuvka)
  • zodpovědnost, samostatnost, technické myšlení
  • ŘP sk.B

Naše nabídka:

  • 13. mzda ve výši 100% měsíční mzdy
  • pravidelné navyšování mezd
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok
  • příspěvek na stravování a firemní kantýna
  • bezúročná firemní půjčka na bytové účely až 100 000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč/rok
  • příspěvek k narození dítěte 1 500 - 3 000 Kč + 1 den dovolené navíc
  • příspěvek ke svatbě 3 000 - 8 000 Kč + 1 den dovolené navíc
  • firemní akce
Standort

Moravská Třebová
Kontakt

Petra Svarcova

REHAU Automotive s. r. o.
Linhartice 177
57101 Moravská Třebová

E-Mail: petra.svarcova@rehau.com