Sprache

Směnový zámečník

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spou s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Do závodu v Moravské Třebové hledáme zaměstnance na pozici Směnového zámečníka:

Ihre Aufgaben
    Náplň práce:

    Jako směnový zámečník budete provádět údržbu a opravy zařízení, zajišťovat provoz zařízení na směně.
Ihr Profil

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru strojní zámečník, mechanik strojů a zařízení nebo obdobném oboru
  • prokazatelnou znalost hydrauliky a pneumatiky
  • praxi v ovládání soustruhu, frézky, brusky
  • ŘP sk. B, znalost práce na PC
  • zodpovědný, pečlivý a aktivní přístup
  • ochotu práce ve směnném provozu

Nabízíme:
  • 7,5 hodinovou pracovní dobu
  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu až 18 900 Kč/rok
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek k životnímu a pracovnímu výročí
  • příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
  • podporu volnočasových aktivit
Standort

Moravská Třebová
Kontakt

Petra Svarcova

REHAU Automotive s. r. o.
Linhartice 177
57101 Moravská Třebová

E-Mail: petra.svarcova@rehau.com