Sprache

Szerszámkarbantartó

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte több mint 170 telephelyen, több mint 18.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

Ihre Aufgaben
AZ ÖN FELADATA:

  • Műanyag fröccsöntő szerszámok javítása, karbantartása
  • Szerszámmódosítások végrehajtása
  • Szerszámpróbák végrehajtása
  • Új szerszámok gyártásba történő beüzemelése
  • Részvétel az új szerszámok jóváhagyási folyamatában

Ihr Profil

AZ ÖN PROFILJA:

  • Szerszámkészítő végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Fröccsöntő szerszámok ismerete
  • Több éves szakmai tapasztalat szerszámok karbantartása területén
  • Több műszakos munkarend vállalása
Standort

Györ
Kontakt

Expat Administrator

Tel: 1345
Email: michael.gruener@rehau.com