Sprache

Szerszámkarbantartó - Újhartyán

FényezőA polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről

Ihre Aufgaben
Feladatok:

Műanyag fröccsöntő szerszámok javítása, karbantartása
Szerszámmódosítások végrehajtása
Szerszámpróbák végrehajtása
Új szerszámok gyártásba történő beüzemelése
Részvétel az új szerszámok jóváhagyási folyamatában

Ihr Profil
Elvárások:

Szerszámkészítő végzettség
Önálló, precíz munkavégzés
Fröccsöntő szerszámok ismerete
Több éves szakmai tapasztalat szerszámok karbantartása területén
Több műszakos munkarend vállalása

Standort

Györ
Kontakt

Martina Keri

Human Resources
REHAU Automotive Kft.
Tibormajori út 2-12.
9027 GYÖR

Tel: 00 36 96 996 224
Email: martina.keri@rehau.com