Sprache

Targoncavezető

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

Ihre Aufgaben

Feladatok:

Targoncával teherszállítási és anyagmozgatási feladatokat ellátása.
Áruk, anyagok emelése, polcra helyezése és egyéb mozgatása
Kamionok fel és lepakolása
Területek közötti anyagmozgatás
Ihr Profil

Elvárások:

Targonca vezetői engedély (3324, 3313-as gépcsoport típusmegjelöléssel) és OKJ bizonyítvány
Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
Több műszakos munkarendben való munkavégzés vállalása
Számítógép felhasználó szintű ismerete (Office programok)
Terhelhetőség
Önállóság, megbízhatóság
Precíz munkavégzés
Számítógépes munkakörnyezethez való alkalmazkodás
Standort

Györ
Kontakt

Anita Kovács

Human Resources
REHAU Automotive Kft.
Tibormajori út 2-12.
9027 GYÖR

Tel: 00 36 96/ 9 96 221
Email: anita.kovacs@rehau.com