Sprache

Technolog výrobního úseku montáže - Jevíčko
TECHNOLOG VÝROBNÍHO ÚSEKU MONTÁŽE

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

V souvislosti s významným rozšířením aktivit výrobního závodu v Jevíčku hledáme zaměstnance pro pozici Technolog výrobního úseku montáže:

Ihre Aufgaben

- podílíte se na náběhu nových výrob ve výrobním závodě
- spolupracujete s technologickým centrem při zavádění nových výrob
- optimalizujete stávající výrobní procesy
- provádíte ovzorování nových nástrojů ve výrobě
- zaškolujete výrobní a odborný personál na nové procesy
- spolupracujete při sestavování výrobní dokumentace

Ihr Profil

- komunikativní znalost NJ a/nebo AJ podmínkou
- zkušenost s jednoúčelovými montážními zařízeními výhodou
- znalost 2D/3D CAD software výhodou
- orientace ve výkresové dokumentaci (výrobky, zařízení, atd.)
- zkušenosti z obdobné pozice vítány
- zájem o moderní techniku/technologie
- samostatný a aktivní přístup
- dobrá znalost práce na PC
- ŘP sk. B, ochota k občasným služebním cestám

Naše nabídka:

- zajímavá a různorodá práce s velkým prostorem pro seberealizaci
- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené + 4 dny dodatečné dovolené
- pružná pracovní doba
- firemní kantýna, příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 12 000 Kč/rok
- příspěvek na penzijní připojištění od 6 000 Kč/rok
- jazykové kurzy
- finanční příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
- podpora volnočasových aktivit
- předpoklad dlouhodobé spolupráce

Standort

Jevicko
Kontakt

Zuzana Stepankova

REHAU s.r.o.
Linhartice 177
57101 MORAVSKÁ TREBOVÁ

E-Mail: zuzana.stepankova@rehau.com